Виж само едно мнение
  #45  
Стар 25th March 2019, 15:04
Kuma Lisa Kuma Lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tania.georgieva83 Виж мнението
Здравейте момичета,
От доста време следя форума.До сега съм била на преглед при Юри Асенов в Торакс и при Костадин Гигов в Свети Георги.(Пловдив).И двамата бяха категорични-трябва и повдигане.За размера-предложиха 400-450 см3.Аз съм висока 175 и съм 68 кг, възприемам се като доста едра и си мисля че това е малко като размер за моя ръст.Старта ми е като 2 полупразни чорапа след 2 раждания и кърмене по близо 2 години.Някоя от Вас била ли е с подобен казус на консултация в Вита? Интересува ме цената за повдигане с поставяне на импланти дали ще я образуват като сумират двете цени в ценоразписа, или когато се прави в една процедура не седят така нещата
Ако си от Пловдив, много ми препоръчаха д-р Желев, прекрасно работел, ето го и сайта му: http://www.drjelev.com/proceduri/#
Иначе мисля че повдигането си е една процедура, имплантите друга и цените им се събират. Както биха се събрали на липосукция и лифтинг примерно. Би трябвало на сайтовете на лекарите да има цени. Аи винаги можеш да се обадиш на телефона и да ги попиташ дори без да ходиш там.
Отговори с цитат