Виж само едно мнение
  #105  
Стар 13th March 2013, 01:27
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Всичко мина ок, въпреки, че имаше доста негови пациентки ме прие първа, за което евала му! От всякъде си е на Тонев грешка! При моя минимален старт и голям гръден кош е трябвало анатомични импланти и разрез под гърдите за по прецизен достъп, а и джобовете са ми направени ниско.....Но....лекарска грешка по нашия "български закон" е когато пациента остане инвалид или има загнояване или сериозни повреди! За реоперация трябва да платя 3500 евро, Стоянов прави отстъпка 800 евро за реоперация на пострадали при други лекари. Определено съм му много благодарна за всичко, но не искам да оставяме така да се подиграват с нас! Ако си мълчим и си плащаме до никъде няма да стигнем Ще се консултирам и с адвокат, въпреки че май е доста трудно. Реоперацията ми ще е след септември, даже според Стоянов и по-късно ако мога да изчакам. Не исках да ходя на консултация при Тонев, но Стоянов каза да отида и дано си вземе поука и спре да използва този метод и импланти при пациенти, при които се налага по-прецизна операция! Едва ли! Има още две момичета с дабъл бабъл при Тонев, писах им, но явно вече не влизат и нямам отговор. С липофилинг нищо няма да стане при мен, а другият ми предложен вариант да ми повдигне едната гърда е лудост на толкова малък бюст, а и другата какво да я правя, да си гледа надолу ли???? За съжаление една моя "приятелка" сега си призна, че не е била доволна и даже му е вдигнала скандал на Тонев, но за съжаление чак сега ми го каза, като споделих за проблема....... Не искам да съм като другите и да си мълча - "Аз да съм зле, но нека и някой друг"! Възмутена съм от това! От два месеца вместо да се радвам, че съм осъществила 20 годишна мечта, аз плача и чета! Това ли заслужаваме???

Последно редактирано от merilin13 : 13th March 2013 на 01:36
Отговори с цитат