Виж само едно мнение
  #472  
Стар 24th September 2011, 06:37
Emma_G Emma_G не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте,
чета ви отдавна и намирам отговори на много от въпросите си. Най-после се реших на операция, макар че много се страхувам от евентуален неуспешен резулта. Благородно ви завиждам, че вече сте преминали през операция.
След три деца (кърмени), нямам останал никакъв бюст. Никакъв - нищо не виси, но и нищо няма останало. По-малък ми е отколкото като бях ученичка. Понеже много си харесвах гърдите в периодите на кърмене и искам по възможност такива след операцията, искам да ви попитам как обяснявате на лекаря точно какъв ефект искате да постигнете. Аз не разбирам нищо от кубици. В тази връзка е и другото ми питане, удобно ли е и мъжъм ми да дойде с мен при лекаря, когато се обсъждат размерите на инплантите? Обикновено една или повече консултации се правят при един лекар? А по въпроса за болката, сравнима ли е с тази от секцио или е по-страшно? Колко време след операцията може да се ходи на работа (на бюро работя)?
Извинявам се за много въпроси, ще съм благодарна, ако някой ми отговори. Благодаря предварително.
Отговори с цитат