Виж само едно мнение
  #1743  
Стар 13th April 2014, 17:10
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Мислех да напиша, нещо което Rabiosa e споменала, че Илхан е много добър в ревизиите и много път съм казвал и във форума и на ЛС като са ме питали, че е много важно избора на специалист да бъде съобразен със конкретният случай, дали ревизия, корекция на върхове, ноздри, колумели и т.н. защо всеки хирург си има и по силни и по слаби страни, всеки дори си има собствен стил и почерк. Техниките в риноплстиката са много и не всеки ги владее всички еднакво добре.

Ревизиите са най-трудните операции, защото при тях не могат да се прилагат такива заучени техники като при първичните операции. Същото важи и за носове пострадали след някакъв инцидент и при тези случи се вижда кой хирург е талантлив и това е така, защото не всико опира само до опит и стаж. Това да моделираш носове на реални хора си е изкуство !

Относно отношението на Илхан не бих могъл да го коментирам, защото не съм имал контакт с него, но не ми се вярва да гледа лошо на нас българите, защото това все пак е бизнес и парите са по важни от това кой от къде е.
Отговори с цитат