Тема: Снимки
Виж само едно мнение
  #229  
Стар 1st February 2012, 18:57
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DimchevaD Виж мнението
Мерси,Крис (Много ти е дълго името вече Явно си внушавах в един момент,бях писала преди,че го усещам като мой почти изцяло.От известно време насам не е така,след като ставам от сън го усещам като нещо присадено,като натежал от средата надолу.А през другото време до вечерта поспада,но не изцяло.Имам лека болка на подутото място,което понякога е меко,друг път е вдървено.Любов 2 беше споменала за някакво топченце отвътре,аз също имам в дясната ноздра нещо подобно,като коричка го усещам.С извинение,но тези сополи нямат край,да му се не види.Общо взето нищо конкретно не мога да кажа,тъй като постоянно се изменя и като усещане и като форма.Вчера влязох в 5-ти месец след операцията и края на март се пада 6-тия,ако успея да си запазя час за тогава,трябва да отида на контролен преглед,ако не,когато успея,но със сигурност искам компетентното мнение на доцента.Живот и здраве нещата ще се наредят все някогаУспех на всички!
Мерси, мила! Явно щом още се подува и спада, не е придобил окончателна форма, изчакай да минат 6 месеца поне и тогава си мисли "лоши работи"
Отговори с цитат