Виж само едно мнение
  #18  
Стар 28th September 2009, 22:22
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
Момичета, как може да не знаете какво ви слагат!!! Тази лекарка според мен е абсолютно некомпетентна или си мисли, че клиентите и са невежи (нищо лично към никоя от вас). Просто всички продукти са различни, може да са на една основа, но да кажеш че доставчика лепи на едни етикет juvederm, на други crystal е пълна глупост. В тема Пластична хирургия има мини енциклопедия на филарите. Погледнете там много добре са описани съществените разлики между различните филари. Злоупотредата на някои доктори е наистина безгранична...

Освен това винаги настоявайте да отворят опаковката пред вас ( в смисъл кутията, която е фабрично запечатана), погледнете срока на годност (трябва да е отбелязан на кутията), не позволявайте да ви слагат остатъци от други клиенти, винаги задавайте въпроси за препарата и знайте какво ви инжектират.

Не се притеснявайте да задавате въпроси на докторите и не се оставяйте да ви се налагат!!!
Извинете за тона, но бг лекарите направо ме удивляват с изказвания!
И на мен ми пробутаха Crystal. Купис Juvederm 3, но докторките ме убеждавах, че техният филър е класи над моя.

Колко време трябва да се чака, за да се повтори процедурата?
Отговори с цитат