Виж само едно мнение
  #89  
Стар 22nd October 2009, 19:20
Аватара на raptorche
raptorche raptorche не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Пловдив
Мнения: 693
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
raptorche, издай една малка тайна, моля ти се . От снимките най-много ми харесват устните на третата отгоре-надолу. Тя си ги е вирнала малко, но предполагам и без гримаса изглежда супер. На нея колко пъти сте й поставяли по 1ml?
Между другото, докато си лафихме с ЕГ глупости на килограм го питах как се постигат устни "Анджелина Джоли" и той ми каза с 1ml. Това е невъзможно, нали?
Преди малко отворих сайта на "Медика естетика". Пише, че процедурата с киселина не може да се повтори след по-малко от 6-12 месеца.
При мене като няма нищичко от Кристала или по-точно студената вода, която ми сложиха, защо да чакам толкова много?
Здрасти. На въпросната дама, която харесваш как изглежда историята е много интересна. Сложи си преди 2 месеца половинка, защото се притесняваше, как ще изглежда, в смисъл дали корекцията няма да е голяма. Казахме и, че с половин милилитър няма да има кой знае каква промяна. Тя искаше да провери и след 1 седмица дойде за другата половинка Преди 1 седмица си сложи още 1 милилитър, което значи, че в момента има 2 ml като 1 е вкаран за обем и 1 за контур. Та от горе написаното, сама виждаш, че този период, в който не трябва да се инжектира нов филър не е задължителен.

По въпроса за "Анджелина Джоли" имаме една пациентка, която живее в Германия и идва често в Пловдив и си ги прави при нас, защото там няма нужда да казвам какви са цените. Размерите на нейните устни наподобяват много тези на Анджелина Джоли и тя има постоянно количество между 4 и 5 ml в устните, като на всеки 3-4 месеац и инжектираме половин или един милилитър, за да се запази това количество. Но да не забравяме, че при всеки човек е строго индивидуално, просто орентационно ти казвам за какво количество става въпрос.

А по върпоса за снимките, diadora ако искаш снимки на устни, които сме правили пиши ми на ЛС.

Поздрави.
__________________
Men are pigs. [They will] pretty much have sex with anyone, fat, skinny, married, single, complete strangers, relatives.
Отговори с цитат