Виж само едно мнение
  #57  
Стар 9th May 2007, 11:59
Аватара на krasiva_devoika
krasiva_devoika krasiva_devoika не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Plovdiv
Мнения: 268
По подразбиране

Мойто момиче, по принцип тва с тия цици няма никакъв смисъл-като носиш така сутиени и като решиш да спиш с някое момче някой път и как да стане-той нали ще разбере истината и заблудата и още повече да разкопчава 2 сутиена-някак странно ще му се стори. Ако го правиш заради приятелките си-пак няма смисъл. Не знам как изглеждаш, но съм сигурна, че имаш много по-достойни неща в теб, които да привлекат мъжкото внимание.
Щом се притесняваш толкова за банския-просто сложи подплънки и това е. Но всички тия истории за големината на циците изобщо не са верни. 1000 пъти по-важно е излъчването ти и начина, по който се държиш и това ще накара 1 момче да се влюби в теб, а не циците ти!

Разни изказвания от рода на тези на Кашкавала по-горе обикновено ги пишат някви комплексари, които гледат на жената като на няква "дупка" с извинение и страдат от Едипов комплекс и комплекс за малоценност. Един истински човек ще гледа на теб като на равностойна личност със своите качества, а не просто като на ходещи цици и задник.

Сигурна съм, че с времето ще се убедиш, че съм права! Бъди по-самоуверена и горе главата !!!
Отговори с цитат