Виж само едно мнение
  #152  
Стар 9th May 2006, 12:18
dani_koleva dani_koleva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 2
По подразбиране

Малеее....какво е това чудо тука? Направо не можах да повярвам на очите си докато четях! Асет, ти да не би си безплатен адвокат на клиника Малинов? Бе, жена снимай се ако щеш за още десет списания като тяхна реклама и прави сичко друго, което кариерата ти изисква, обаче момиченце остави хората сами да си правят преценките! Ако искаш да знаеш аз също не съм доволна твоето докторче - миналата година си правих липосукция при него и бях два месеца като патладжан! А една бивша колежка от фирмата си прави при Динев и почти нямаше сининка и няма неравност, хем тя е бяла като мляко и си прави краката дето най-много излизат! Така че рекламата си е реклама, моето момиче, а животът е нещо друго! Ти си ходи в Малинов и си прави още сто операции за сто списания ако щеш аз обаче другия път съм на друго място. И да съм имала някакво колебание за това след като изчетох темата вече нямам. Тези хирурзи и други защитници на клиниката в същност най-много и вредят, веднага се вижда с кого имаш работа. Другите хирурзи си вършат работата а не влизат по форумите за да обясняват кой пациент бил лош и кой бил добър. За лошите хирурзи пациентите са лоши, а за добрите са добри! Айде сега ме подхванете и мене да видите колко ще ви обърна внимание сладури
Отговори с цитат