Виж само едно мнение
  #1139  
Стар 5th May 2014, 19:51
Аватара на MariahLaBelle
MariahLaBelle MariahLaBelle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте от мен,аз ще подкрепя Valenta в мнението и за Антон Тонев.Ясно е,че ще има доволни и недоволни.Нещото,което ме тревожи е, че частите естетични хирурзи наистина приемат пациентите като парче месо.Моята история е следната..
Реших да си намаля бюста поради ред причини.Уговорих се с Тонев след ред проучвания той ми се видя най-надежден.На 19-ти февруари ми беше насрочена операцията.Направих си дежурните кръвни изследвания,в Полимед(София),където той вече оперира ми направиха кардиограма и друго каквото трябваше.Операцията мина,имах два дренажа през нощта.На другия ден сутринта Тонев мина махна дренажите и каза,че всичко е наред мога да си ходя.Даде ми телефона на негов студент в Пловдив,който да ми направи хигиенична превръзка.Потах го не трябва ли да приемам антибиотик,той каза не.Прибрах се в Пловдив.На третия ден вдигнах 38 градуса температура.От начало мислех,че съм настинала,защото кашлях,но това е било от интубационната тръба.На четвъртия ден с моята приятелка му се обадихме и му казахме,че имам висока тенпература,той каза добре тогава вземи Авелокс и пий пет дни.Започнах да го пия,температурата не спря.На шестия ден от операцията отидох за хигиенична превръзка.Доктора при,който отидох ме прегледа и каза,че има нещо,което го притеснява гърдата е зачервена и уголемена.Снима ме и изпрати снимки на Тонев.След няколко часа самия той ми се обади и каза(беше вторник)да отида в четвъртък в София.Първоначално казах добре,но на другата сутрин му се обадих и му казах,че не мога да чакам ,че съм имала абцес и определено нещо става и че гърдата ми е гореща и пулсира.Той каза„Добре тогава идвай днес“.Отидох,като мислех,че ще ида в болницата,но не той ме прие в кабинета си цепна ме лекоизкара гной и каза,че всичко вече било наред..сложи дренаж.И доктора в Пловдив се нае да го сменя.И така започнах втори антибиотик,температурата не спадаше,ходих си на смяна на дренаж,а то продължаваше да тече гной.В един момент усетих,че гърдата ми мирише много лошо и ареолата ми се разпада.Отидох под паника при хирурга в Пловдив.Той каза,че ще се обади спешно на Тонев и,че трябва да ме вземе в болницата.
Такаааа обажда ми се Тонев(сряда е)и ми казва ела в петък в кабинета в Пловдив.Щях да се побъркам,пак казах добре(понякога ме еяд,че съм толкова деликатна).На другия ден сутринта обаче,вече крайно притеснена пак с 38 температура се обадих на Тонев и му казах,че не може така и че нещо сериозно се случва,и че трябва да ме приеме в болницата.Той пак каза,да отивам.Отидох аз на другия ден сутринта в София.Той беше в операция,приеха ме,направиха ми куп изследвания,защото се съмняваха вече за сепсис(правиха хемокултури три или четири).Значи на 24-тип ден той ме приема и ако не бях настояла лалто и доктора от Пловдив това означаваше,че след няколко дена щях да си отида от сепсис!!!!!!!
Влезнах в операционна,гърдата ми беше некротизирала,почисти ме той,каза,че гърдата може да е по-малка„ама няма проблем ще направим липофилинг“срещу 600 евро разбира се!!!!По време на престоя си чух ,че се чудят как да ме пишат там в болницата,защото няма да плащам и на него не му се плаща,то за това беше цялото протакане.Аз му казах,че съм осигурена в Италия(тук живея)и тъй като това е по спешност ще му дам здравната карта да си вземат парите.както и да е не можаха да се оправят.Лошо му стана,че трябва да плаща.Така..изписаха ме с два венозни антибиотика,вливаше ми ги хирурга в Пловдив(уникален човек и лекар).Същевременно ми сменяше и дренажа.Тонев ми каза,че мога да си заминавам за Италия като се надяваше да се отърве,но аз му казах,че докато не оздравея няма да тръгна.Ходих петъците при него в Тримонциум,файдата никаква разбира се,лошо му ставаше като ме види.В един момент спрях да ходя,защото той само пречеше на оздравяването.Трябваше да се връщам в Италия ,за да работя иначе на Тонев щеше да му се стъжни!!!!!!!!
Значи след 6 антибиотика съм жива и уж здрава,все още имам лека температура,но преди две седмици ми махнаха дренажа.Лятото пак ще правя изследвания кръв и ехограф на гърдите да видя какво става!
Та хора...момичета и момчета!!!Бога ми внимавайте при кого ходите!!!Аз едно нещо само ще кажа..д-р Гигов от хирургиите в Пловдив ми спаси живота!!!!!
Отговори с цитат