Виж само едно мнение
  #14  
Стар 25th January 2012, 19:05
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lifeisbeautiful Виж мнението
Като човек имал проблеми при първата си мамопластика, която беше при друг лекар, а не при Д-р Стоянов, мога да Ви кажа, че не всеки е склонен да качва снимки на незадоволителен резултат.
Съгласна! Но не става въпрос за публично публикуване. Когато обвиняваш хората, че не са те предупредили да на правиш грешка, еми престраши се да се обосновеш поне на ЛС. Иначе защо го правиш? Нали твърдиш, че искаш да помогнеш на останалите да направят по-добър избор?

Мен също ме е срам, признавам си. Момичетата, на които съм пратила снимки ще потвърдят, че бюста ми (особено преди оп), е далеч, далеч от понятието "красив". Със сутиен съм правила секс, но що се е касаело до този форум, съм пращала снимки на всеки, който е поискал. Нали за взаимопомощ става въпрос?
Да не говорим пък за ринопластиките ми, чийто албум е публичен! и там на нищо не ме мяза..... Срам ме е, но си загърбвам суетата, защото наистина искам и да помогна, ако мога.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат