Виж само едно мнение
  #16  
Стар 6th November 2011, 14:24
Аватара на Siberia
Siberia Siberia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 80
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fotky Виж мнението
Здравейте, на 17 години съм и още не съм правила секс, така че не ме опреквайте за въпросите ми; но има момче, с което нещата могат да се развият и искам да знам.. та реших да почета малко информация и попаднах на различни форуми и ми направи впечатление следното:
Момичета се оплакваха, че докато правят секс им причернявало, изтръпвал им я крак, я ръка, виело им се свят, някои пък повръщали като правели свирки и т.н. честно казано се шокирах, защото нито знаех, нито с приятелки сме обсъждали подобни неща. Принципно причерняването или прилошаването може да е от ниско кръвно, ама какво ниско кръвно като си легнал Или ако не е това - на какво се дължи?
Честно казано се спеках, защото ме побиват тръпки от такива болести и т.н. и ми се отщя сега.....

Какви са тези глупости ?! Изтръпване на крайници , виене на свят ... Че ти го изкара по-зор от това да вадиш картофи на полето. Момиче , твоите приятелки или се бъзикат с теб или това са единични случаи , на които не си струва да обръщаш внимание. Никога не съм чувала подобни оплаквания от мои познати , както и аз самата не съм имала такива кошмари , които описваш . Искренно ме развесели , честно.
Отговори с цитат