Виж само едно мнение
  #15  
Стар 17th July 2008, 16:57
MiCskillZ MiCskillZ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofiq
Мнения: 1 401
По подразбиране

А ти не знаеш по време на Стачките на сценаристите, на острова какво се случваше ....
Стария Странен Джон и неговото приятелче вървяха по плажа, и намериха Най-обикновения обикновен рапан.... В него както в почти всички рапани на света живееха раци, които като по чудо вече не живееха там, та на пръв поглед и този рапан беше обкновен, и естествено нямаше рак, необкивеното на този обикновен рапан беше, че той можеше да мисли и да говори... Джон го вдигна и когато щеше да го хвърли в морето за да спаси и тъй вече не живящото раче в него рапана му се развика:
-Какво правиш?-рече той на гологлавото теме на Джон.
-Ми т'кмо се канех да те хв'рля в'в Водите На Великия Ос'н-рече Джон(забравихме да споменем факта че поради травмата на Странника Джон, той не можеше да казва буквата "Ъ")
-А ти не виждаш ли, че аз говоря?
-Ми забелязах, но с'м тв'рде отегчен и за това мислех да се замисля над този факт по-к'сно.
-сдфахсдгкфадсфгкасд- каза малкия Лукас.
"Интересно защо винаги децата са по-умни" замисли се странника Джон.
Рапана мислено почука по главата на Детето и му каза:
-Аз съм измислен от Великия Осън, ти няма ли да ме защитиш, този плешивец иска да ме изхвърли като мида на мокър пясък.
-Рррргггххххх.- каза малкия дълбаейки дупка където да заровят това мрънкало, защото не стига, че говореше ами то той не млъкваше. Мрънкало си беше този рапан... И факта, че се смяташе за измислен заливаше необикновеността на рапана.
-Чакайте ако ви споделя, че Великия ви Мъдрец Е пълен идиот съгласни ли сте да ме оставите?
Джон се замисли набръчка си челото и погледна рапана
-Какво искаш да кажеш- рече Джон
-Ми той е тъпак, и най-интересното е че умря опитвайки се да се превърне в риба.
"За рапан беше доста прозорлив" пак набръчка чело Джон и реши да го запази за после хвърлянето на този необикновено обикновен рапан. Пъхна го в гащите си и отиде да сподели тяйните му с останалите островитяни на острова...
__________________
Или сИ лиЧносТ иЛи Си ГовеДо....
Отговори с цитат