Виж само едно мнение
  #4  
Стар 5th January 2014, 19:43
Аватара на Inko
Inko Inko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 16
По подразбиране

Да така е - не се притеснява стига пациентката да иска - когато обсъждахме операцията той ми каза по мерките какви кубици са точно за мен (мерейки кожата, тялото и всичко) и съответно ми обясни, ако реша да сложа по-големи какъв ще е допълнителния дискомфорт. Без да ми натрапва мнение, аз сама го питах - кое ще изглежда и е по-добре за мен, чак тогава ми каза лично мнение, с което по моя преценка се съобразих. Евала ужасно съм доволна. Изрових я тази тема защото писах по други поводи във форума, а видях, че няма много информация за д-р Рачев. Нека не се базираме на стари публикации от преди 5-6-7-8 години. Към този момент пред клиниката на Рачев засичам коли от цяла България, а личното ми мнение за това което съм правила при него - гърди и устни - е с две ръце ЗА доктора.

Относно цените - не зная дали са тънки, тъй като не съм сравнявала. Първо избрах доктор и след това не съм се съобразявала с парите. За гърдите ми взе 6000лв. включващи най-добрата упойка и анестезиолог. За ХК в устните ми взима м/у 300 и 200лв в зависимост от марката (говора за 0,5) за един кубик цената не е двойна на тази, а е малко отгоре.
Отговори с цитат