Виж само едно мнение
  #13  
Стар 29th July 2018, 16:44
anonymous239479 anonymous239479 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2018
Мнения: 10
По подразбиране

Ужас!!

Това е потресаващо, много съжалявам за теб човече найстина. Това е подсъдимо, можеш да го осъдиш, но аз бих го ликвидирал просто. Заблуждавате се, че в България няма добри хирурзи а в чужбина са вечно добрите, българина за всичко мисли така, но това му е насадено и вкоренено от времето на шоколадовите яйца от корекома. И найстина лекар в България означава престъпник, но ние имаме едни от най добрите хирурзи в света, не визирам само пластичните. Преди около 18 год. си направих операция в София при др- Христов(не знам дали е още жив) за смешните тогава 400лв. с пълен пансион и всички разходи. Операцията беше перфектна, но с времето носа се променя. Единствено съжалявам, че не го направи по малък както исках, но впоследствие разбрах следното: Не можеш да кажеш на хирург как да ти направи носа, консултацията е фиктивна, той изобщо не те слуша, защото всеки един хирург в България прави определен модел и размери на нос. Всичките тези неща с фотошопа са абсолютна измама за привличане на клиенти. Моят съвет е да се поитересувате кой хирург какви носове прави и каква е успеваемостта му. Преди да хвърлите луди пари и да поемете риска от осакатяване, което към днешна дата трябва да е недопустимо, но уви, поинтересувайте се от шината за нос Rhino-Correct.
През комунизма на ул: Васил Коларов София, днес Солунска, са правили едни от най добрите носове изобщо. Буквално от улицата са взимали младежи и са им предлагали безплатна операция и са правели чудеса. Иначе платената операция е била смешните 15 лв. Така, че в България има добри хирурзи и то много, но са редом до касапини и да удариш греда не е изключено ама хич. Пластичната операция е крайно елементарна като хирургическа такава, така че е невъзможно да струва десет бона ако ще не в Турция а на луната да ми я направят. Останалото е историята за влака и пътниците.
Отговори с цитат