Виж само едно мнение
  #161  
Стар 29th December 2012, 13:39
Qgodina Qgodina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 86
По подразбиране Странна заявка

Здравейте имам едно странно желание след като Джамбазов ми оправи асиметрията от прекалено изрязаната гърбичка и поизравни ноздрите - без обаче да взима допълнително хрущял от ухо или ребро, както беше казал, имам странно желание: искам да говоря отново с него (ако се доредя) или да се насоча към друг ДОБЪР УНГ специалист, с едно странно желание. Искам да ми вземат повече материал от някъде, и да ми увеличат малко гърба на носа. Дори ако има лека миниатюрна гърбичка, както си беше преди, никак не бих се разсърдила, само че не знам дали е възможно и кой би се справил добре. Другото е, че ми е стеснен носът от двете страни (от едната де, то от другата си липсва хрущяла) и за да се качи малко височината, предполагам, че ще трябва да се разшири отново малко, отделно, че не харесвам прекалено тесни носове.
Причината за цялото това нещо е, че аз по начало още с първата рино не исках да ми се пипа гърба на носа, а основно върха, да се скъси, да се повдигне и да ми намалят ноздрите. За беда точно обратното стана - върха си стоеше, а гърба ми беше изрязан - от едната страна направо все едно нещо ми беше отнесло носа ;( Отворена за всякакви съвети и мнения

Последно редактирано от Qgodina : 29th December 2012 на 13:46
Отговори с цитат