Виж само едно мнение
  #4  
Стар 12th April 2016, 17:07
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Едвам го изчетох, дори сега може да си го редактираш и да направиш текста на абзаци, през 4-5 реда оставяй интервал, защото така е мъчение да се чете и много хора няма и да го прочетат.
Няма нищо драматично, стандартна история, благодари на съдбата, че не си започнала връзка с това момче.

За съжаление всичко най-лошо в един мъж не се вижда не само в първите срещи, а дори и в началото на една връзка. А когато говорим за млада жена, без много опит в живота при тях е още по лесно да не забележат много неща в един мъж, най-вече отрицателните. Да не говорим пък ако любовта се появи и жената вече лети в облаците и тогава знаете как всичко се вижда през розови очила.

Смея да кажа, че познавам мъжката психология и различните типове мъже доста добре и мога да ти кажа, че имаш късмет, че не си започнала връзка с този мъж. Тези неща които прочетох, веднага трябва да ти светне "предупредителната лампичка" . В това момче има злоба и ревност, не ми се мисли ако той има връзка с някое момиче и тя реши да го остави по някакви причини, какво би могъл да направи в в яда и злобата си.

Този случай е един добър опит за теб от който трябва да извлечеш поуки и най-голямата поука е да не си правиш прибързани изводи от една първа среща и как момчето/мъжа се е държал с теб. Ако беше толкова лесно, сега нямаше да я има тази тъжна статистика показваща, че всяка четвърта жена е била жертва на домашно насилие. И като добавим и другите двойки, които не се разбират добре и не са щастливи и става още по голям процента на лошите връзки.

"Принципно, хората от компанията казват, че е доста особен, че бил крив, някакви такива неща."

Запомни и това, когато чуеш нещо такова и то от повече от един човек веднага трябва да ти светне лампичката и тея неща със сватосването са голяма глупост. Ти най-добре трябва да знаеш какво търсиш е един мъж, но младите момиче не винаги са наясно и с това, но с годините и опита те все повече са наясно със себе си.

И един съвет от мен, когато избираш мъж, винаги търси такъв с добро сърце, много често хората правят компромиси, но никога не прави компромис с това качество, защото то може да ти струва скъпо. Ясно е, че много жени им се размекват колената от мъже тип лошо гледащи мачовци и назобани батки, но за сериозните връзки има и доста по важни неща.

Ти обаче май не си от тези момичета, които ще влюби в някой само от външното привличане и това е добре. Не трябва обаче да допускаш хлътването да ти замъгли трезвата преценка, както става в много случаи.

От друга страна доста бързо допускаш интимна близост, което сигурно е нормално за днешната младеж и ако става въпрос за секс за една вечер е разбираемо, но за сериозни връзки е нещо друго. Аз ако имам сериозни намерения към едно момиче, а не просто да искам секс от нея, няма как да тръгна да я целувам и натискам на първа среща.

Ако и от двете страни намерението са само сексуални е едно, но за сериозно намерения, самата целувка все пак е свързана със чувства. Целувката показва обич и чувства (ако целта не е секс за една вечер)!

Ако бях на 20 сигурно нямаше да мисля така, но сега не бих си хванал за сериозна връзка с жена, която допуска толкова бързо интимност. Но това не го разбирай грешно, не те мисля за леко момиче, може би в днешно време е нормално за по младите да се целуват на първа среща и след това да имат сериозна връзка.

Пак се олях от писане и спирам до тук, аз просто не мога да пиша кратко
Отговори с цитат