Виж само едно мнение
  #5  
Стар 12th April 2016, 17:32
Melody_d Melody_d не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 5
По подразбиране

И на теб много благодаря! Полезно ми беше.
Значи.. за това с бързото натискане и близостта и аз се замислих... По принцип не е в мой стил, случвало ми се е само още един път, но просто толкова много го харесах... А и общата ни позната ми беше говорила толкова хубави неща за него, че като се замисля, бях наполовина хлътнала още преди въпросната втора среща, където стана всичко.

Другото - самата компания са някакви дето по-бързо се отпускат и т.н., правили са доооста щури работи, включително и общата ни позната, а той е много близък с нея, затова помислих, че това с бързата близост, няма да го приеме като кой знае какъв проблем.

Но в същото време, точно това ми направи най-добро впечатление, че въобще дори не намекна за нещо повече (аз естествено нямаше да се съглася), и това бе една от причините да го мисля за идеален. Интересното е, че той от много време не е имал приятелка и не е имал интимни отношения с някоя.

А между другото, нямам много опит с връзки, и изобщо забивки, и може би затова го приех толкова гадно. Дори, може би, това беше причината бързо да се случат нещата. Хората в компанията доста преживявания са имали и май не ги приемат толкова навътре тези неща, казах си, че само аз прекалено мисля всичко и затова просто си казах, че го харесвам и това е, ще оставя нещата да се случват.
Отговори с цитат