Виж само едно мнение
  #6  
Стар 12th April 2016, 19:48
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Още нещо и го запомни, не се занимавай със колебаещи се мъже, дори и да ги нямаше заяжданията, ревността, изтриването от фейсбука, ти трябва да търсиш мъж, който те иска много и който няма колебания в това. Коя жена не иска да се чувства много жела и единствена за мъжа, такива колебания какво ти говорят на теб ?

Това днеска те желая, а утре не съм сигурен, това са несериозни неща и точно от такива мъже трябва да бягаш. Някой ден може да срещнеш мъж, който толкова да те хареса, че да изгаря за теб и ти да си всичко за него, тогава ще разбереш какво е и истинската любов.

Възможно е и да имаш няколко връзки преди да срещнеш точния човек и това е нормално, така се трупа и опит. И внимавай с хлътванията, че хич не е лесно да се мисли трезво, когато човек е хлътнал, дано първо успяваш да ги преценяваш и тогава да хлътваш. Прекалено много пострадали жени има и това е доста тъжно.

Дори някой ден да се случи да попаднеш на лош човек и да имаш връзка, ако видиш, че мъжа не се държи добре с теб, наранява те или най-малкото не си щастлива, дори и да имаш чувства, трябва да го превъзмогнеш и прекъснеш тази връзка. Има и една поговорка, "по добре сама от колкото зле придружена" ! И друго важно, то е много важно, ако решиш да сключваш брак и да имаш деца, трябва да си абсолютно убедена, че си с правилният човек.

Аз имам няколко съученички, които се омъжиха на по 20 години и бързо родиха деца и един приятел и той на 20 години, бърз брак деца и всичките сега са разведени. Така става при бързи необмислени решения.Това го казвам, защото знаеш колко са по сложни разделите когато има брак и деца, общи жилища и т.н.

Тези решения трябва да се взимат, когато преминат силните емоции, еуфорията от любовта, да поживееш достатъчно с мъжа и на трезва преценка да взимаш тези важни решения. Запомни ги всички тези неща, това е ценен опит който споделям и го правя, защото ценя много жените и ме боли да знам, че някоя жена е наранена от мъж, такива дори не трябва да се наричат "мъже" !

За това никога не забравяй, наред със всички качества, търси на първо място мъж с добро сърце, защото такъв мъж никога няма да те нарани и ще те обича истински и душевно.
Отговори с цитат