Виж само едно мнение
  #17  
Стар 19th July 2017, 14:51
Аватара на ФитнесВкъщи
ФитнесВкъщи ФитнесВкъщи не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2017
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KariniRaman Виж мнението
Здравейте!Обмислям да си купя някакъв спортен уред за вкъщи,но се колебая какъв - кростренажор,пътека или велоергометър.Трябва да е кардио понеже целя да отслабна.В допълнение имам един вибриращ колан като онези,които рекламираха по телевизията,според вас дали ще има ефект,ако не за друго поне да поразбие целулита?Кажете ми коя хранителна добавка ще бъде най-подходяща,аз си мислех за л-карнитин,но не му разбирам толкова,така,че предложете ми вид и марка ако може.Ще се радвам да ми препоръчате и някаква подходяща диета,нисковъглехидратна може би или вие преценете.Кога ще е най-подходящо да започна с масажите сега или след като поотслабна и на какъв вид масаж трябва да ходя?Досега винаги съм отслабвала рязко и чрез гладуване и кожата ми се е поотпуснала...Има ли шанс чрез някакви упражнения да постигна стягане на кожата напълно или поне частично?Незнам дали има значение,но съм момиче,на 19 години,165 см,около 60 кг.Искам да сваля поне 10 кг.Моля ви не ме упреквайте,че не съм погледнала в гугъл,търсих разбира се,но за всеки човек е индивидуално според целта и така нататък.Ще се радвам да ми помогнете със съвети.Благодаря предварително!
Здравей. Според моето скромно мнения, нямаш абсолютно никаква нужда да си купуваш какъвто и да е било уред. Повечето хора ги оставят да прашасват след първата седмица, защото са скучни и неефективни. Може просто да излизаш да бягаш, на всичкото отгоре ще гориш повече калории. Има много различни тренировки които може да правиш вкъщи без НИЩО. Пиши HIIT в йутуб или гугъл, ще намериш много и различни. Ако искаш може да видиш и моя сайт за тренировки вкъщи, имам програма без никаква екипировка за цялото тяло с обяснения за всичко и нищо не продавам. https://fitnessvkashti.wordpress.com/
Ако искаш недей да ползваш моите тренировки, но не си хаби парите. Влез в youtube и тренирай от там, ще тренираш по-добре, по-интересно и без пари.
Отговори с цитат