Виж само едно мнение
  #35  
Стар 22nd March 2019, 12:32
Kuma Lisa Kuma Lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petq.vandova Виж мнението
И аз много се чудех тук или в Турция. Като цяло се води, че са по-напред от нас. Но реално, ако имах възможност бих избрала Стоянов може би. Наистина комуникацията с него е все едно ти върши услуга, а не иска да ти вземе просто парите. Ходих при него след операцията ми, по настояване на друг лекар, за да прецени дали проблемите ми не идват от гърдите. Дори и пари не ми взе, макар че за 3 мин прецени да си търся проблема другаде. Единствено, което отчитам като минус е - при евентуален проблем е по-трудно следенето от опериращия лекар. Знам, че Стоянов прави прегледи след предоставена ехография един път в годината на неговите пациентки.

Труден е изборът. На теб кога ти е опeрацията Kuma LIsa?
Ами трябва да е почивните дни които идват 26-27 Април. Но наистина много се притеснявам вече честно даже вчера по едно време си казах "няма смисъл, ами ако има усложнения, ами ако тялото ми ги отхвърли леле леле" и някаква паника от тази операция ме обзе и вече съвсем не знам. Моята маникюристка работи в един много добър салон за красота (Galleria) където ходят всякакви такива момичета които си правят гърди и тя ми каза че от Стоянов има и доволни и недоволни - средна работа, но напослдък все и идвали клиентки които си ги правят при д-р Василев, който аз никога не съм и чувала честно казано... Много силно ми го препоръча страхотни резултати от него виждала та сега ново 20.... луда работа. толкова много вече четох и гледах че имам чувството че и аз мога да я направя тази операция вече хахах
Отговори с цитат