Виж само едно мнение
  #39  
Стар 22nd March 2019, 15:03
petq.vandova petq.vandova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2019
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kuma Lisa Виж мнението
А значи ти все пак знаеш този д-р Василев... Веселин Василев във ВМА ли е? Никъде в интернет никакви мнения за него не намерих ако е той. какво ти е мнението за него ?

Иначе става дума за Breast Implant Illness от което ме е страх, нещо много полулярно стана жените се оплаква че им пада косата, болят ги костите, акне отпадналост и какво ли не. Ти как се справяш с това? Мислела ли си да ги махнеш?

Дори не ми е минавало през акъла. Примерно - след като ги сложих и трябваше да спя по гръб, се получиха проблеми с кръста. Големи болки. Направиха ми ренген и ми казаха, че имам възпаление. Нищо особено. Не мога да кажа, че това се е получило от силикона. Явно си имам проблеми и от спането ми се е възбудило. Така, че винаги може да ти се появи нещо и не би трябвало силикона да е причина, както сега най-лесно им е да кажат от него е. Докато бях по лекари и болници, макар че ме изследваха за какво ли не и още повече че съм била в друга страна (съмнения за ухапвания от комари и тн), всички лекари идваха да ме питат "Ти сигурна ли си дали не е от гърдите" хахаха. Аз самата до последно не вярвах и не допусках. Сега като съм по добре, искам да си почина от това лутане по болници. Но бих продължила с търсенето на друга причина.
Отговори с цитат