Виж само едно мнение
  #12  
Стар 7th January 2014, 16:51
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Още може и да не е вкарано в учебният план, но се обмисля. Това обаче не значи, че няма такива лекции и може да не съм бил по конкретен, а и си мислех, че вече има такива часове по сексуално образование. Аз лично съм присъствал в 8 клас на такива лекции, но те се водят - свободноизбираема подготовка (СИП).

Ама то кво да научат децата от една такава лекция, аз си спомням, че ни говориха за СПИН и разни такива и после момичето което говореше извади един презерватив и изкуствен пенис и започна да показва как се и разбира се се почнаха с глупостите, ама деца кво да ги правиш Родителите обаче трябва да се научат да говорят с децата си на тези теми, а не после да четем стряскащи статистики за аборти и какво ли не.

Ето нещо интересно от 2012г. -
Цитирай:
Междувременно Светият синод се обяви срещу решението за въвеждане на сексуално образование в училище и на свой ред поиска религията да се изучава като предмет.
Светия синод няма право да се обажда, особено след големият позор който всички видяха по "Господари на ефира", то бива педерастия ама чак пък толкова
Отговори с цитат