Виж само едно мнение
  #7  
Стар 11th January 2011, 19:21
Stankova Stankova не е на линия
Member
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 48
По подразбиране

Значи не трябва пренатоварване,но леки упражнения и разходки са благоприятни.То има 4 степени пролапса.При последната степен вече си трябва хирургическа намеса.Но ако пролапса е много малък,тогава не се нала.Стреса ни влияе много,поне при мен.Като се ядосам и винаги нощно време получавам аритмия.А при пренатоварване от фитнес е имало случаи изобщо да не мога да заспя .Все едно мравки ми лазят и тия парестезии,мравучкания ядски дразнят.То затова са писали,че се получават пристъпи на паническо разстройство,заради нервната система.Иначе,здравословен начин на живот,много плодове,зеленчуци,да не напълняваме.Засега това,след две седмици ще ходя пак на преглед и ще разпитам за абсолютно всичко.Тая уморяемост понякога била от пролапса.Но не трябва да се психясваме.Аз четох дори за трансплантация на клапа..
Но това са вече при по тежси случаи.Дано обаче ако се наложи един ден операция,дано не съм на доста години и да не мога да издържа операцията.Моята съученичка си носи валидолче и като има пристъп го пие.Ако усетиш задух или умора,непременно си почини няколко минути.Разходките в планината,сред природата са много благоприятни.Плуването също.Аз карам вело по двайсетина минути почти всеки ден и леки упражнения.
Отговори с цитат