Виж само едно мнение
  #1337  
Стар 24th April 2018, 09:09
Josefine Josefine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 54
По подразбиране

Много трудно се реших - винаги съм го искала, но винаги ме е било страх от операции и го бях изключила като възможност някога да се престраша. А пари винаги съм имала, така че това не е било пречка. Престраших се като започнах да си мисля за друг вид корекции, уж по-безобидни. Но като се разрових се оказа, че не са и от тях даже се умира. Но вече бях настроила да си правя нещо и се оказа, че ринопластиката е най-безобидна в смисъл, че не попаднах някой да е умрял от нея. В крайна сметка излезе, че поради факта че е лицева операция хич не е безобидна, ама това го разбрах след дъжд качулка. Оказа се и че пълната упойка, поне по начинът по който при мен мина всичко и от която най-много ме беше страх, всъщност не е толкова страшна. Отделно много четох за оперирани и си викам "Аз ли съм най-страхливата и заради тъп страх ще си нося клюна цял живот". По-страшното е резултатът и те съветвам добре да се информираш преди да легнеш под ножа и да кажеш ясно на хирурга ти какво искаш и не искаш, защото аз не го направих и в момента си нося последствията.
Отговори с цитат