Виж само едно мнение
  #428  
Стар 31st July 2012, 19:37
max_mara max_mara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 34
По подразбиране кого да избера за свой хирург

ще се помъча да отговоря наведнъж на всички. Още първият път като отидох при Стоянов той ми препоръча голям размер - 420сс защото съм висока. Разчитах, че като кажа на доктора " искам бюста ми да изглежда максимално естествено за моето тяло" той ще разбере че не гоня обем, а естетика. Тогава не знаех как ще изглеждам с 300сс и как с 420сс, и разчитах на мнението на доктора. Понеже Георгиев не беше толкова краен в преценката си за естетика, това повлия на решението ми да избера него. Другото което оказа влияние беше прочетеното във форума, че Стоянов ги прави с разстояние. Ако днес трябваше да избирам, бих избрала размер не повече от 300сс. Всички по-големи размери правят жената да изглежда по-дебела, според мен. Избора ми за 355сс анатомични при първата операция определи размера и за следващата операция. Когато имаш анатомични импланти и искаш да ги смениш пак с анатомични, не можеш да минеш на по-малък размер, само на по-голям. Иначе в резюме- аз не съм доволна от първата операция при Георгиев ( бяха криви), доволна съм от втората операция при Стоянов, всички грешки бяха поправени. Но не мога да кажа дали ако Стоянов трябваше да почне на чисто, без предварително направен джоб, щеше да ги направи без голямо разстояние. Мисля, че съм съвсем обективна. Освен това със Стоянов водихме дълъг разговор на тема "радионожове". Това са коагулиращи средства, които препятстват кървенето. Заради прословутия радионож на Георгиев реших , че неговия метод е най авангарден, което повлия на решението за първата операция. Стоянов каза преди втората операция, че той има няколко такива на различни производители, даже експериментално ги ползвал успоредно и си водел записки кой как се държи по време на операция............Сега остава да си помислите че съм от неговия персонал. Не съм и не съм му адвокат. Мога още да пиша по темата, но стана доста дълго, ако някой се интересува, тогава ще пиша
Отговори с цитат