Виж само едно мнение
  #35  
Стар 13th April 2018, 14:02
PlasticLady PlasticLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 52
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aleksandram Виж мнението
Здравейте , момичета . Операцията ми беше вчера , а днес вече съм на крак , чувствам се отлично. Нямам никаква болка, само усещане за лека мускулна треска. Все пак д-р Стоянов ми сложи 350 , защото се оказа,че имам аномалия . В дясната ми гърда ,гръдния мускул е недоразвит , тесен гръден кош и съм слабичка горе,както споменах.

Обслужването в клиниката беше повече отлично, Стоянов се държа с мен прекрасно . Имплантите са аллерган N510 FX-350 L . Малко са ми малки , но може би защото не са слегнали , още съм на втори ден. Честно пред вас ви казвам ,че ми се искаше повече ,но уви .. тялото ми не го позволява, а и нямах идея ,че десния ми гръден мускул никакъв го няма. :Д Очаквах да имам много болка,а момичета аз пих кафе навън,бях на разходка, нямам грам болка.

Поздрави и оставам на разположение
Хей честито и добра дошла в клуба!
Ильо е много добър с дренажите и заради това няма никаква болка, но все пак може да си пиеш и болкоуспокояващи, когато чувстваш дискомфорт. Гърдите ти ще се съберат много след 6 месеца, а дори и година, ще омекнат. Поздравления и очакваме снимки от резултата!
Отговори с цитат