Виж само едно мнение
  #4334  
Стар 6th March 2019, 09:45
Kuma Lisa Kuma Lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от malinka21 Виж мнението
СЗО е излязло със становище, след редица изследвания, което стои на сайта на световната здравна организация, че силно текстурираните импланти предизвикват ряд вид рак. Поради тази причина, следва да се дава информирано съгласие от пациента за поставяне на такива . Не знам дали случаят с алерган е този. Знам, че ментор произвеждат такива.
И не само. Аз писах в друга тема за това, но има много становища че всякакви видове силиконови импланти заради отделянето на микрочастици в тялото и следователно в кръвта предизвикват виене на свят, слаба памет, умора и т.н. Няма точна диагноза за "Silicone Implant Ilness" но много жени ги изпитват и след премахването на имплантите това престава и се чувстват 100 пъти по-добре. Сега не знам дали това са единични случаи, дали е от лоши импланти или нетолерантност на тялото към тях, но аз малко се притесних, защото и аз искам да си слагам, а лекарка ми каза че това било безотговорно към бъдещото ми дете, защото съм щяла да го натровя....

Някой може ли да каже по-информирано мнение, защото не искам да звуча като някоя лелка на площада чула недочула... хахаха
Отговори с цитат