Тема: Artecoll
Виж само едно мнение
  #8  
Стар 26th October 2006, 23:48
happiness happiness не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 12
По подразбиране

Ако говориte английски, прочетete какво пише на: Artecoll.com или на Artesmedical.com.
Ако не накратко-в БГ се практикува от Д-р Динев,той така ми писа.Каза,че го практикува още от времето,когато е работил в Канада.Много е важно, този който ще ти го инжектира да е супер специалист.А за Д-р Динев разбрах от вас мили момичета.Аrtecoll-а е 80% животински колаген + 20% някави ПММА нерезорбируеми частици(нещо,като плексиглас е).Резултат от него се вижда почти веднага (пълнят резултат се вижда след 3 месеца и може да се наложи наново да се инжектира ,до получаването на необходимия ефект) и остава за винаги.ПММА частици се изолзват за имплантиране в тялото ни от 1935 година и никога досега не са отхвърляни от тялото.Костният цемент също се изработва от него.Предимството пред силикона му е:
1.Има CE Mark ,т.е. разрешен е за употребе в цяла Европа и Канада,а сега му предстои да бъде одобрен от FDA-САЩ.Предназначен е за попълване на бръчки,устни и белези.
2.За разлика от силикона не мигрира,т.е. там където е поставен ,там остава.Няма да се притесняваш дали ще си го намериш в ухото)шегувам се
3.4астиците му са достатъчно малки,за да не мигрират и достатъчно големи,за да не бъдат погълнати от червените кръвни клетки,именно за това силикона мигрира и се пренася в кръвта.
Досега е инжектиран на 250 000 души по целия свят.НО,винаги има едно гадно Но,което и мен ме притеснява-на 10 000 души(0.1%) се получава гранулома-някакво хронично подкожно възпаление,което се лекува с кортикостероидни инжекции.Именно затова bи казвам,че е важно кой го поставя,защото нашите мошеници)НО има и едно добро Но,рискът за такива усложнения е много по-малък отколкото при силикона.Именно затова той е забранен по целия свят и не мога да си представя,като чета,това което пишат мацките,че има лекари в БГ,които го правят.Това е престъпление,според мен.Плюс това те никога не обяcняват за последиците от това.Аз не съм в БГ сега,но като се върна първата ми работа е да посетя Д-р Динев!Надявам се да съм bи помогнала!Успех! И все пак всеки сам си избира каква процедура да избере.
Отговори с цитат