Виж само едно мнение
  #10  
Стар 28th June 2009, 19:20
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fox1
Цитирай:
Първоначално написано от Talisman4e
Не се занимавам с никакъв спорт (бих искала модерни танци, но не мога през учебно време), в клас физическото не ми е от любимите предмети, така че може да се каже че тялото ми не е особено тренирано.
За хранителните навици ... Ядох каквото ми харесва и когато ми се прииска до момента, в който преди около две седмици се погледнах в огледалото и си казах, че това което виждам не ми харесва особено и трябва да го поправя/променя. Вначалото на тази седмица започнах да ограничавам мазните храни, да ям повече плодове и зеленчуци, ноо изкушенията дебнат отвсякъде и често се поддавам ! В началото на тази седмица забелязах и предаванията които дават по Fiesta TV (Методът Пилатес, Фитнес на карибите и Йога зона). Започнах да правя някои от упражненията, които показват в тях, като особено наблягам на тези от Фитнес на Карибите. Правя и коремни преси сутрин и вечер. Общо взето, това е.
зарежи тази работа-тренировките вкъщи човек трудно контролира сам себе си-по-добре пробвай с групови занимания

Глупости!
Упражненията от тези предавания наистина са много хубави и достъпни, затова недей да ги спираш. Абсолютно убедена съм, че ако ги правиш съвестно и редовно (напр. всеки ден),съчетано със здравословно хранене (на първо време,да, изключи тестените храни, пърженото,мазното, газираното, шоколадите,вафлите) и скоро ще забележиш резултат! Сигурна съм!!
Не се отказвай
Ако добавиш и бягане 3-5 пъти седмично + горепосочените домашни тренировки, резултатът ще дойде още по-бързо!
Вярвай в себе си и НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!!!
После ще се радваш на красивата си и оформена фигура, направена от самата теб!
__________________
Гордей с това, което си, без значение кой се опитва да те убеди в противното!
Отговори с цитат