Виж само едно мнение
  #1963  
Стар 25th November 2016, 18:35
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoube Виж мнението
И аз мога да си направя 5 профила като твоя с по 4 коментара и да обеснявам на другите колко не са прави. "Висят в темата и само това правят" При положение че месечно взимам повече пари от теб за една година в България трябва да ми се кланяш като китайска гейша за отделеното ми скъпоценно време. Ето като това ей тук Пък и къде го видя плюенето не знам...каква очакваш да ми е реакцията след като прочетох че ония с никнейм на банкова карта за малко не е умрял снощи в поредния уникален случай на Асенов, някой ако е слушал подобно нещо да ме поправи. Ама вече го реших, няма да влизам повече тук. И без това откакто плюя по Асенов спряха ония сърцати истории за невероятния му стил и финЕс, как е убедил някоя девойка която била много скептично настроена докато не му минала през кабинета и видяла страхотните условия за работа, като междувременно се запознала с многото желаещи пред кабинета му за операция и миналите вече със страхотни резултати хора Айде цирка може да започва, ама поне слагайте и снимки че нещо само в тая тема липсват, в турската и при Джамбо е пълно
Yoube пич не си струва да хабиш времето тук с хора които не виждат по далеч от собствените си носове и разчитащи само на "огромния" си късмет за успеха на операцията,а не на професионални умения на доктора.Аз отдавна спрях да пиша каквото и да било на хора с ограничено мислене и измислени профилчета ,само ще им пожелая късмет на късмета им
Отговори с цитат