Виж само едно мнение
  #1  
Стар 25th December 2016, 09:54
ruby1914 ruby1914 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 2
По подразбиране обожавам да лижа

не знам дали е нормално, обаче просто много обичам да лижа приятелката си. Само като си разтвори краката и не се сдържам веднага я налапвам или която и да е жена с която съм имал полова близост. Обожавам онова между краката на една жена. Това проблем ли е или е нормално? Имал съм моменти когато се запозная с красива жена първата ми мисъл е била как я лижа докато се разтопи .Когато бях на 20 имах връзка с 33 годишна жена, но само се задоволявахме взаимно, орален секс. Работихме на едно и също място и така се запознахме. Първият път беше страхотно, отидохме у нас, не отидохме на работа. Когато влязохме вкъщи тя поиска да си оправи косата, застана пред огледалото и когато вдигна ръце към косата си аз веднага клекнах пред нея и с настървеност свалих клина и после и бикините толкова бързо, тя не разбра какво става. Забих лицето си между краката и налапах и розичката и я засмуках. Тя беше леко смутена, инстинктивно си разтвори леко краката изохка веднъж подпря се с една ръка на огледалото леко наведена към него а с другата ръка притискаше главата ми към розичката си. Беше страшно възбуждащо. После я вдигнах над мен и докато устните бяха впити във вагината и я закарах до леглото, хвърлих я на него разтворих и краката и пак я зализах. Лижех палавницата и без да спирам срамните и устни се отпускаха все повече и аз ги засмуквах и лижех нежно. След около половин час лизане милиметър по милиметър на катеричката и, в един момент тя изпъшка хвана ме за косата отмести главата ми от розата си целуна ме и каза - сега е мой ред и си свърша перфектно работата. Така продължихме около 4 месеца, беше страхотно.Разбирасе не правихме само орален секс просто наблягахме на него. От тогава разбрах,че обожавам да лижа.
Отговори с цитат