Виж само едно мнение
  #18  
Стар 30th April 2017, 17:16
Irrenn Irrenn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 9
По подразбиране

Hell96, съжалявам не исках да бъда груба. Преживях много тежка операция при Йорданов преди повече от 2 години. Никога не съм си позволявала да пиша или коментирам по негов адрес. Повече от две години се боря със стреса и шока, които така безотговорно той ми причини. На този човек му липсва всякакво достойнство и морал, изключително груб и арогантен. Епитети от рода " ..носа ти е като площадка на хеликоптер или боксов и т.н." са типично в негов стил. Прекалено много си е повярвал. Направи ми операция на счупен нос, като трябваше единствено да намести костта, поне такива бяха думите му. Никога не бяхме коментирали с него да променя форма, размер, връх или каквото и да било по носа. След като излязох от упойка ми каза, че се наложило и взел малко хрущял от върха на носа ми, но почти не се забелязвало. Е повярвайте ми забелязва се, носът ми няма нищо общо с преди - и форма, и размер, и връх, всичко. Това не е било животоспасяваща операция, щом нещо се е объркало и се е налагало взимането на такова важно решение - трябвало е да не пипа нищо, решението да взема аз, или най-малкото съпругът ми, който в продължение на повече от три часа е чакал пред операционната. Срамувах се да отида на работа. Нямам нищо против момичетата, които си правят такива корекции, но аз не съм искала такова нещо. Явно за Йорданов това няма значение, "всички под ножа"... Резултатът от операцията не е само психическия шок, а и изкривена носна преграда, затруднено дишане през носа, изрязани странични хрущяли, изрязана колумела, липсваща хрущялна част на носната преграда (той твърди, че не съм имала хрущял в носната преграда, ако е било така то аз въобща не съм знаела, камо ли усещала по някакъв начин, а той е трябвало да предвиди и да ме уведоми предварително за вариантите ), също така силно дрезгава кашлица, която безуспешно лекувам вече 2 години. ....не му мисля злото на този човек, пожелавам здраве на съпругата му и децата му и дано те никога да не преживеят това, което аз преживях заради безразсъдството и липсата на отговорност на този човек. Извинявайте, опитах се да бъда максимално кратка. Дано да съм ви била полезна.
Отговори с цитат