Виж само едно мнение
  #49  
Стар 23rd August 2017, 08:02
Kyara Kyara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2017
Мнения: 7
По подразбиране

Досега само четях, но реших да се запиша, защото засега всичко изглежда повече от чудесно.
Миналата седмица се оперирах при д-р Ковачев. Като цяло консултациите минаха добре - той не е многословен, но отговаря ясно и подробно на всички въпроси, дава си и личния телефон, ако възникват повече и наистина отговаря. Аз не исках големи гърди, като за моите параметри той каза - между 320 и 400 кубика, като ме посъветва да избера нещо по средата. В крайна сметка ми постави 375 СС анатомични импланти на Нагор.
За клиниката в Доганово впечатленията ми са много положителни - чувствах се по-скоро като в хотел, отколкото като в болница. Докторът дойде няколко пъти след операцията да попита как съм, а отделно сестрите бяха на постоянно разположение и бяха изключително мили и любезни.
В деня на операцията не можах да хапна и да пийна нищо. Гадеше ми се при всяко ставане и се потях обилно. Като болки се бях подготвила за значително повече, а всъщност цялото усещане беше по-скоро за силна мускулна треска. Захраних се на сутринта след операцията, а последното болкоуспокояващо взех вечерта. От тогава не са ми били нужни. Вече не изпитвам дискомфорт, но все още имам отоци. Смятам, че е нормално.
Като цяло до тук съм доста доволна и мога само да препоръчам. Ще пусна и снимки в темата, след като ми свалят превръзките.
Отговори с цитат