Виж само едно мнение
  #53  
Стар 22nd February 2009, 15:27
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Ох, нещо ми се губи картинката...
Сега, казваш, че сте заедно от година и осем месеца, само преди един месец едно негово (ама дали негово или на някой друг?) обаждане те кара да се чувстваш влюбена и сега изведнъж разбра, че той не е човекът за теб?!
Тъй като явно не искаш да кажеш каква е ситуацията, а хвърляш прах в очите с това:
Цитирай:
Първоначално написано от Angelina_Nali
Не е тайна не го обичам вече. Година и осем месеца са достатъчни за влюбване и осмисляне. Беше хубаво,но вече ми
е ясно че нямам реално бъдеще с него..чувствам го,явно той не е моята житейска половинка.
Та кога го осмисли, кажи? В последния месец? Извинявай, ама изобщо не е убедителна тази история за мен, напълно го разбирам момчето....
Моят съвет е, неангажиращ, разбира се, преди да правиш каквито и да било стъпки, да се опиташ да видиш ЯСНО ситуацията, да си кажеш истината пред самата себе си, да прецениш плюсовете и минусите на човека до теб (и на другия, ако има такъв) и да се опиташ съвсем честно да си дадеш сметка дали няма да сбъркаш, ако прекъснеш връзката си.
Този вид държание обикновено не е присъщ на младежките години, но не веднъж и дваж съм слушала оплакванията на разни момичета, които след време се тръшкат за лошо направения избор. Не забравяй, че ВСЯКО влюбване минава, това е нормален химически процес, но това не означава, че ако тръпката я няма, мъжът до теб губи стойността си като човек.
Това е от мен, успех ти желая, каквото и решение да вземеш!
Отговори с цитат