Виж само едно мнение
  #3344  
Стар 13th February 2012, 11:31
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nikita77 Виж мнението
Здравейте момичета!Поздравявам ви за смелостта и отзивчивостта!За първи път се регистрирам във форум и предварително се извинявам за грешките ,които ще допусна.Та по същество: след две бременности и съответно две кърмения резултата е птоза може би 3-та степен.Размер на сутиените ми е 75-80 С или D /зависи/.Предстои ми операция за обиране на излишната кожа и поставяне на импланти ,защото след обирането много ще се смалят: (.Та въпросът ми е операцията две в едно ли да направя или първо обиране на кожата и след 6 месеца поставяне на импланти?Питам ви понеже доктора каза,че може и по двата начина, но когато са по отделно излиза по -скъпо а и тогава ще има два възстановителни периода, което за мен си е проблем защото са ми малки децата.
Аз съм точно като теб - много силно изразена птоза. На мен също ми предложиха двата варианта, но аз сама избрах да го направя в 2 опеарции. Поне моя док ми обясни, че има разлика и ако е на 2 етапа естетическия резултат ще е по-добър. На мен ми прозвуча доста логически обосновано и реших, че ако ще го правя, да е като хората.
На мен ИС не ми оскъпява продцедурата. Каза ми една цена при двата варианта, раздробена ако се правя на 2 пъти. Примерно 4300 евро импланти +1600 евро за повдигането, което принципно е 2200 самостоятелно. Каквото да бах решила щях да платя 5900 евро. Така че не приемам, че има комерсиална цел в твърдението, че на 2 етапа е по-добре. Даже в случай, че бях избрала на един път, той печели от спестяването на упойка, консумативи, екип, леглова база...
Аз също не обичам да се подлагам на операции, мразя даже. Но съм решила, че искам перфектни гърди! Особено след като цял живот съм с два мокри чорапа...
Освен това ми каза, че продцедурата по повдигане няма нищо общо със слагането на имплантите, като болка и възстановителен период. Каза, че на 3-ти ден съм забравила. Така че няма да го има периода, в който няма да може да си вдигаш децата.

Ако искаш пиши ми на лични, ще ти пратя снимки след първия етап и ще ти обясня по-подробно защо се препоръчват 2 операции. Учудвам се, че твоя хирург не ти ги е обяснил тези неща.
Ти с кой док се консултира?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.

Последно редактирано от Нелка : 13th February 2012 на 11:36