Виж само едно мнение
  #167  
Стар 21st November 2009, 02:53
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celtic_dream1
Все пак според мен хората, които са почерпили информация и чужд опит от форума, би трябвало от някаква солидарност да допринесат и със своите впечатления и да качват и снимки. Който не е качвал снимки според мен изобщо не е знаел за форума и преди операцията, не всички хора проверяват тези неща в интернет. Примерно когато Астерас пусна снимки си спомням, че като каза кой я е оперирал, никой не беше чувал за Йорданов още, така че тя вероятно по друга линия се е насочила към него. Сега само от Мичето чакаме снимки, аз лично съм много нетърпелива да видя как се е получило
Астерас пусна снимки, защото освен моите имахте нахалството да искате и други и тя се принуди пусне някакви. Изобщо не смяташе да се занимава с парчетата от този форум.

Няма да повтарям по хиляда пъти какъв беше случаят. Джамбазов се о...ра на прегледа ми. Тези 30лв, които му дадох, са най-зле похарчените пари в живота ми.

Когато дойдох тук и разказах това-онова, всичките, които го обожествявате, ме изядохте като озверели бесни помияри.

Астерас беше надникнала във форума и прочела какво става. Свърза се с мен на лични и ми писа нещо от сорта "не се занимавай с тия .... от .... форум. Човекът за тази работа се казва Йорданов. Оперира там и там." Послушах я. Оперирах се. Благодарих й няколко пъти (абсолютно недостатъчно брой пъти!!!) по е-мейла за безценния съвет.

Оттук мога горещо да благодаря и на доктора, но се съмнявам, че си губи времето да следи мненията на разни недоносени, както редовно правят пловдивчани, например. От този форум освен тонове върховни глупости нищо друго не може да се научи. Капиш?

Е, да повтарям ли какво стана тогава или има още аб....ли, които не са разбрали?

И специално за теб, Селтик, ще повторя, защото не схващаш. Как ще чуете за някой друг доктор, като цяла България сега Джамбазов гледа?! Изумителни сте, драги ми участници в този форум! Да се смееш ли, да плачеш ли?! Давате ли си сметка колко Йордановци има в тази държава? Не? Ваш ГОЛЯМ проблем!

PS Цензурата е умишлена!
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат