Виж само едно мнение
  #2053  
Стар 3rd June 2011, 22:49
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Теда, както аз "обожествявам Тепавичарова" според твоите думи, така и ти обожествяваш Заякова.
Нямам никакво намерение да споря с теб изобщо, още повече след всичко, което и на лични, и не на лични съм писала за тепавичарова- точно ти да изкажеш такова мнение по мой адрес......прекаляваш и се излагаш - с една единствена цел - да се опитвваш да натрапиш едно твое мнение !!! И ако още не си разбрала:
!!!!!!!
Никога и никъде не съм се опитвала да обожествявам който и да е , а случаите, в които съм си позволявала да изкажа искренното си мниение за заякова са единични - точно по този повод !! Същото важи и за тепавичарова ! по простата причина ,че няма хирург с 100% отлични резултати без забележки, вкл и ТЕПАВИЧАРОВА ! Мненията, които съм изказвала тук са от гледна точка на това,че съпоставяме работата на даден хирург като резултати в сравнение с другите, и нямат нищо общо с обножесвяването, за разлика от твоите постове , което всъщност е това, което дразни ! за мен и заякова и тепавичарова имат най-добрите общи резултати, но това съвсем не значи, че нямат недоволен и един пациент ! Освен това, това е само моето мнение и не го натрапвам на никой ! Може би ако и ти направиш така, ще имаш по-малко отрицателни постове като отговор на твои мнения !!
А ако трябва да бъда точна, щом не правиш разлика между кръвозагуба по време на операцията и количество отделени течности след това, то надали знаеш каквато и да е истина за електроножовете- обикновенно , ако предположим,че има такава, то я знаят хората, които работят с тях, а не хората, нямащи и понятие от медицина ! И няма да се извиня за откровението си, защото просто наистина прекаляваш с неща, от които не разбираш !!!
пс: явно молбата ми да се спреш няма особен резултат, и тк казах това, което вълнуваше другите в темата, наистина спирам спора от моя страна...ако имаш все още желание да се излагаш - моля, заповядай- форумното пространство е и твое !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!