Виж само едно мнение
  #3  
Стар 18th June 2013, 16:47
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Пиша тук само защото знам, че ще се включиш в дискусията, ако се наложи, инак вече съм си казал, да не се хабя ако ще се търси мнение и после само ще се чете, както в една друга тема.


Цитирай:
Първоначално написано от RikiMiki Виж мнението
Здравейте!

Говорих преди време с него, казах му че ми е зле от това при което той ми показа огромните си колекции обяснявайки как просто си е свикнал да си гледа и то нямало нищо общо с мен.
Перфектният пример за това как ако някой от двамата направи компромис, то всичко си идва на мястото и връзката остава стабилна и и вие щастливи.В случая обаче ти си му споделила, че не ти е приятно и той ако те обича, би трябвало да се съобрази с теб и да се пребори с тази му зависимост.

Много ясно, че на никоя жена няма да и е приятно такова поведение и приятелят ти трябва да го осъзнае това. Пак поговори с него и му каже, че ако те обича ще спре да прави това, защото ти не се чувстваш добре от това и му кажеш, че това е обидно за всяка една жена. Това наистина си е един вид изневяра и ако го прави показно е доста зле.

Случай, като този има много със сигурност е писано за това и в учебниците по психология, ще е глупаво да си развалите връзката само за това, но пък и доста такива случи има, както споменах това си е вид изневяра за жените и аз ги разбирам.

Ако искаш мога да ти кажа точно какво да му кажеш ако решиш да говориш със него още веднъж по този проблем, по принцип със думи може да се постигне много стига отсреща човека да възприема, щото има и много трагични случаи.
Отговори с цитат