Виж само едно мнение
  #26  
Стар 12th February 2007, 08:58
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

На мен доста време след първата ми менструация, цикъла ми беше нередовен. Имало е периоди, в които 6-7 месеца не ми е идвало. Разбира се майка ми веднага ме отведе на лекар, казаха, че нямам кистозни яйчници, всичко ми било наред, но за да регулираме малко хормоните да пия противозачатъчни, тогав бях на 16 години. От 50 кг станах близо 70 2001 да не говорим как се чувствах, имало е дни, в които не мога да стана от леглото И така няколко месеца ме тъпкаха здраво с хормони, накрая лекарката ми предписа едни хапчета, които са против безплодие, това беше върха на сладоледа, след като нямаше кои знае какви резултати освен многото килограми и моето ужасно физическо състояние, отидохме при друг лекар, гледайки ме на видеозон, той заяви, че от тези хапчета против безплодие, в тръбите ми има няколко яйцеклетки и при евентуален полов акт, спокойно мога да забременея с близнаци и така свършиха моите мъки, в последствие цикъла ми се нормализира(още повече ако една жена води редовен полов живот- това има значение). така че всеки да си прави изводите, като за начало, идете при сигурен лекар, най-добре се консултирайте с няколко преди да започнат да ви ползват като опитни зайчета за най-новия контрацептив на пазара
__________________
Всичко идва при този, който умее да чака!
Отговори с цитат