Виж само едно мнение
  #50  
Стар 28th June 2009, 23:25
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tainichka
Да разбрах, че тонът във форума е приятелски. И моят беше такъв. Но ябълката на раздора беше това писание:
"Това е най-големият ми кошмар - ако ще ми "моделират" зурла, ще помисля за самоубийство. Twisted Evil Не, първо ще убия доктора.
От какво се получава този "ефект", обаче? Не е ли от техниката на опериране. Доколкото разбрах няма човек, на който да са му премахнали гърбица без дежурното "повдигане на върха". Аз например нямам нужда от повдигане и най-добре да не се оперирам.
За какво се правят снимки, консултации, разговори... Хората ли не могат да обяснят какво точно искат, докторите ли са некадърни?!"
В гореописаното няма и следа от агресия и глупост, които са най-честите обвинения срещу мен.
След пускането на темата обаче хората се ужасиха, панираха или дявол знае какво им стана и почнаха да се заяждат. А аз не им останах длъжна.
Aми обесняваш на доктора какви са ти опасенията и казваш 4е не искаш повдигане на върха , което пък в някои слу4аи е наложително .Има няколко мацки в форума 4иито операции са без повдигане на върхъ и 4естно казано за мен резултата не е много добър!
Отговори с цитат