Виж само едно мнение
  #3  
Стар 18th October 2016, 23:13
ervice ervice не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Според мен всичко ти е на нервна почва дето се казва. Спирай да четеш за заболявания, щото и това влияе. Изследванията ти са наред, гледай да не мислиш за проблеми, спри да се ослушваш за разни симптоми и оплаквания. Млад си, здрав си, измисли си някакво хоби, което да ти харесва и да те разсейва. А, и почни да се храниш здравословно. Все пак ядем всеки ден, по няколко пъти на ден, така че здравето на тялото зависи от храната. Успех! И пиши пак тук, ако ти се пише де.
Ами аз хоби имам - плуването, а иначе винаги съм спортувал бягане,фитнес,плуване,бокс, а и работата ми е такава,че всяка година минавам пълни изслдвания, но поседните 2 месеца ми бяха тежки за психиката.Сега съм си навил, че съм болен и това е :Д .Примерно преди плувах по 2км сега по 400-500м постоянно си мисля, че ще припадна, ще получа инфаркт , ще ми спре сърцето и подбни. Гледам да не мисля, но е трудно. Получавам нещо като паник атаки. Постоянно се следя - кръвно,пулс и каквото сетите. Луда работа, до преди тая случка въобще не бях така. Миналата година бях на състезание плувен маратон като се готвих тичах по 8км на ден, 4 плувах и фитнес в 1 ден до изтощени хич не съм мислел за такива неща,а сегс постояно си мисля, че ще умра. Пия сега някакви хапчета за успокоени уш,но за мислите сам трябва да се боря да ги разкарам :Д. Извинявам се за правописа, но от таблет пиша и после виждам какво съм сътворил.

Последно редактирано от ervice : 18th October 2016 на 23:25
Отговори с цитат