Виж само едно мнение
  #5  
Стар 5th November 2016, 22:36
ervice ervice не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Така като те чета ... пробваш се да си помогнеш сам, но не става, така че марш на лекар. Иди при джипито, да ти даде направление за психиатър и евентуално да те насочи към добър такъв. Или друг вариант е джипито да ти изпише Ксанакс на зелена рецепта. (маг.-фармацевт съм, мисля че това основно изписват при такива паник атаки). И никакво четене в интернет и поставяне на диагнози от твоя страна. Нали знаеш вица за лекаря, който изписал свинска пържола на пациента болен от всички болести. Пиши пак!
Ами бях на кардиолог уш ми гледа сърцето екг,ехо и каза,че е добре.Иначе тия пристъпи изчезнаха явно нещо моментно е било пия симпатил и си взех мента,глог,валериан на сироп и витамини ще ги пия още време едва ли ще ми навредят.Опитвам се да не проявявам много емоции понеже малко навътре приемам всичко и така.Иначе до антидепресанти не ми се прибягва,а не виждам и смисъл.Но ми остана 1 проблем - ускорен пулс.Кръвното което вдигах вече се пооправи не съм забелязал скоро да се вдига,но пулса в покой стой около 90, което преди не е било така понеже както писах работата ми е такава,че всяка година минавам пълни прегледи 2014 на кардиограмата ми е бил 60,а 2015 към края на годината е било 71 на кардиограмата, което е мерено в болница и да речем,че може да е леко завишен та в момента не мога да разбера защо си стой около 90.Кардиложката последния път като ходих ми каза,че няма смисъл да ходя при нея и,че ми няма нищо.Каза след 6 месеца пак да изследвам ТСХ хормона и това е.Иначе спортувам, но без да се натоварвам като преди, но почти нямам ден без спорт, не се задъхвам, уморявам или подобни.
Отговори с цитат