Виж само едно мнение
  #10  
Стар 20th December 2018, 22:07
SlaveyaG SlaveyaG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2018
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте и от мен. На 5.12.18 претърпях операция на носна преграда при доктор Кулов, мога да кажа, че съм повече от впечатлена. Изключителна всеотдайност, внимание и загриженост. Въпреки леките усложнения по-време на операцията резултата поне към момента е забележителен. Най-накрая дишам нормално. Д-р Кулов работи без тампони по безкръвен метод, което е уникално предимство. Старият метод с тампони е изключително неприятен / казвам го защото поради усложненията се е наложило при мен да се сложат такива / едната нощ която прекарах с тях беше изключително некомфортна. Останалите 14 дни прекарах с силиконови плаки /тръбички/ в носа и разликата беше повече от забележителна. Доста важно е обаче доброто промиване със солен разтвор по време на носенето им, това доста би Ви улеснило. Доктора се е погрижил за всичко и е написал дори рецепта как да си направим сами такъв разтвор, което спестява доста пари. На мен всеки ден ми трябваше по 1 шише от Тонимер Хипертоник който струва 18 лв. Ако се замисляте дали да си направите операция била тя козметична или естетична, мога с най-чиста съвест да кажа д-р Кулов е вашият правилен избор.
Отговори с цитат