Виж само едно мнение
  #351  
Стар 27th March 2011, 19:59
Аватара на Caroline-Caro
Caroline-Caro Caroline-Caro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: алтернативната вселена
Мнения: 1 220
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Decu Виж мнението
Мариске,ти си знаеш

дрезгав секси глас...мда...може и да съм го казвала,
И понеже поста ми беше затрит от ....не зная кой или защо.....пиша го отново....
Фетиш…имам фетиши,няколко,има неща от мъжката анатомия,които са неустоими,адски привлекателни и по които точа лиги всеки път щом ми се случи да срещна мъж,който да ги притежава във вида на самото им съвършенство,защото всеки един ги има,но не при всеки те са неустоими и възбуждащи до лудост.

Устни….мммм…сочни устни,романтични устни,съблазнителни устни,устни,само за целувка,сладки устни за перверзни мисли….секси устни…Престъпно секси устни!

Ръце…Първо нека да отбележа, че мъжките ръце са произведение на природата и трябва да им бъде направен музей или храм, за да може всеки ден хората да ги почитат. Не, сериозно.Изящни,дълги пръсти, чувствени и мисълта за нещата, които може да ми направи с тях….… или поне с един от тях…ммм…искам да го оближа. Дори си го представям,как той ми говори нещо и докато обяснява задълбочено, посочва с пръста си, при което аз го взимам и го облизвам. След което ме гледа странно, но на мен не ми пука.

Очи…понякога тъжни и замислени,друг път закачливи и весели,учудени,строги,секс, страстни,жадни,възбуждащ и,завладяващи,понякога сякаш казва:
„Мога да те убия с очите си" и в следващия миг,те разтапя с поглед,които ти говори…,,Мога да те любя само с очи”.

Също така,едно спортно,мъжко дупенце….красива ,възбуждаща гледка,със стегнати,мускулести полукълба,които да обхванеш с ръце и ноктите ти да се впият в тях ,точно в мига на върховното удоволствие,което той и ….едно друго красиво негово нещо ти причиняват….

И като се замисля,фетиш,фетиши….Как може да избере човек …. то устните му са неповторими , очите му са пронизващи , ръцете му са изящни , задникът, езикът . . . нямам идея!
__________________
Искреността е най- малкото, което дължиш на един човек, ако държиш на него. И всичко, понякога.

Последно редактирано от Caroline-Caro : 27th March 2011 на 20:06
Отговори с цитат