Виж само едно мнение
  #3076  
Стар 29th November 2017, 12:19
Josefine Josefine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 54
По подразбиране

licheto, не знам какво трябва да ти правят за да ти станат ноздрите по-дебели след операция - не съм чула за такъв случай освен ако не го поръчаш изрично. Единственото, което могат да направят оперираните е да споделят личния си опит. Не могат да препоръчат защото няма как да знаят ще се получи ли успешно или не точно при теб. Моите ноздри и връх не са пипани, но като ми е набутан носът към лицето са се разтлали настрани и носът ми се е разширил за сметка на дължината. Това е нормално - ако не искаш такъв ефект трябва да си поръчаш и стесняване на ноздри. Аз лично не исках, защото ще остане външен белег. Но сега се чудя дали не сбърках. За широки и тесни носове - ако ти махат гърбица обикновено се налагат присадки, които леко ти разширяват носа, но са условие да можеш да дишаш. Ако искаш тесен нос без присадки рискуваш да те сполети съдбата на Майкъл Джаксън. Аз примерно доколкото знам имам присадки, но въпреки всичко носът ми се струва леко тесничък и дишането ми не е пълноценно - накратко - аз дори не знам какво ми е правено в носа и няма как да знам, ако хирурга не ми обясни подробно и откровено. Но той не го направи неясно защо. А това с помагането - мисля, че повечето хора тук искат да помогнат, но не могат. Защото ако препоръчат техния хирург, но при теб се получи несполучлива рискуват да ги обвиниш, че са ти съсипали живота. Тук не сме врачки и няма как да знаем дали ще е успешна операцията и дали ти ще се харесаш - това и хиругът не може да знае, камо ли ние.
И Дилбер и Илхан като ги гледам правят еднакви носове на всички. Но на мен ми харесват
Отговори с цитат