Виж само едно мнение
  #28  
Стар 5th October 2009, 22:29
кремена кремена не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: софия
Мнения: 19
По подразбиране

Sibi за пръв път си парвих носа през 2006 год. декември при д-р Бояджиев,проблема беше че не дишах добре с едната ноздра и тя беше леко по-различна от другата...резултата беше УЖАСЕ д-р Бояджиев не само не беше поправил дишането ми,ноздрата,но и беше ми нарушил прилепният хрущял(върхът на носа) в буквалният смисъл на думата носът ми стана като на баба Яга,провисна....Тогава се обърнах след 1 год. кум д-р Янков.Тои ми направи сложната операция траеща около 6 часа....преместване на преградата и след това взима хрущял от ухото ми и го имплантира на върха на носа.До тук мога да кажа,че направих след операция с професор в Германия,Австрия и Франция които са уши,нос,гърло...тяхното мнение е че е свършил чудесна и сложна работа,НО от естетическа гледна точка в момента носът ми си е доста зле изглеждащ.Има костни неравности и натрупвания около него(много широк и неравен от страни)и между очите е разширен.Дъщерями каза че сум и приличала на андроитче...оставам го без коментар....И въпреки всичко смятам че Янков е направил всичко което е могъл
Отговори с цитат