Виж само едно мнение
  #35  
Стар 9th October 2011, 23:44
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

доста сте поизписали от снощи))) затова ще отговоря разхвърляно на някои въпроси, за да не пускам 5 цитата......

нелс, при очертани ребра и тясна основа с голямо разстояние между гърдите, най-неподходящото, което би могла да избереш е кръглото, поне според мен... не се заблуждавай - тъкани, които не могат да покрият ребрата, няма как да покрият кръглия имплант с изхвръкнал горен полюс. за среден профил не си мисли- приложим е и е добро решение при основи над 13,5 см..
на другия ти важен за теб въпрос- кое създава най-голям риск за ротацията- написах го в поста си, смятам че основното е притискането на имплантите по време на спане по корем. също така силно притискане при много стегнат сутиен с голям пуш ефект...т.е смятам,че физическата сила и натиск са основния фактор..при спортовете с ластичния сутиен според мен няма никакъв такъв риск...също така искам да кажа,че когато аз се оперирах, преди да си тръгна, попитах и за риска от ротация, при което заякова абсолютно отрече това да е възможно при мен, при моите джобове, импланти и тъкани...така че въпреки,че е невероятно, е факт. и то при все,че вече 2,5 г. нямам никакво отпускане на тъканите и ако сега се снимам, няма да има никаква разлика в гърдите ми от снимките, правени месец след операцията.....смятам също, че наистина не е често явление, въпреки факта,че съм абсолютно сигурна,че освен споделения един единствен досега такъв случай във форума( който емико цитира, което ббеше от една потребителка емисоф), има и други, които просто са останали несподелени...въпреки това е факт,че в нашия форум , в който са писали достатъчен брой жени дълго време, няма нито един случай на реоперация заради ротация...и това смятам,че е наистина така, а не защото не е споделено....факт е,че са споделяни реоперации по всички други възможни поводи, няма логика ако имаше някой с такива притеснения и такава реоперация да си мълчи....така че аз пак ще застана зад мнението си,че в случая рискът е не по-голям от всички други рискове, които поемаме с операцията, и да се жертва естетика, при все,че операцията е с такава цел, е глупаво !!!! но...ти си решаваш...в никакъв случай не искам да насочвам избора ти...затова и може да е малко досадно че го повтарям непрекъснато, но за мен думата " според мен" е много важно нещо в едно изказване, което не представлява нищо друго освен едно лично мнение !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!

Последно редактирано от te_dda : 9th October 2011 на 23:47
Отговори с цитат