Виж само едно мнение
  #38  
Стар 9th October 2011, 23:58
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Благодаря за изчерпателния отговор!

Определено ми се изясняват все повече неща..
Знам, че е малко досадно да се задават понякога нелепи въпроси, но според мен е разбираемо - аз нямам никаква представа какво е да имаш имплант, как ги усещате вие.. и като казвате, че по начина, по който ги усещате, ротацията е невъзможна... или възможна... аз идея си нямам за какво става въпрос. И точно защото нямам импланти може би, ми се е сторило, че едно активно спортуване би било по-рисково за импланта от спането по корем.. Знам, че тези неща се изясняват в процеса на свикване с импланта, но ми се иска за пръв път в живота ми да взема правилното решение чрез рисърч.. а не на принципа проба-грешка.

Не съм за кръглите, напротив - винаги съм искала анатомични. И като краен резултат не искам две топки, а леко натежали естествено изглеждащи гърди. Просто се зачудих, защото едно момиче наскоро ми спомена, че точно тепавичарова предупреждавала за риск от ротация при анатомични и не знаех какъв е процента на ротациите... Но щом няма голям брой, съм отново на изходна позиция.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат