Виж само едно мнение
  #96  
Стар 13th April 2010, 21:58
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

аз изгледах с удоволствие интервюто на д-р Тонев, и мога да кажа,че каквото имаше да се каже и обясни човека го направи...и абсолютно подкрепям и съвпадат с моето мнение 3 от най-важните аспекти на интервюто:
1. голям гаф за незаконната промяна на състава, но и аз съм на мнение, че никой няма да сложи нещо вредно
2. руптурата е видима само при изваждаме на имплантите - видяхте - срязаното се вижда само при настик, после си се връща в старото пложение и слято стъканите ехографски ще си изглежда цяло, въпреки това, дори да има спукване - щом няма проблем с тъканите - значи всичко е наред....би трябвало както преди казах, гелът да е в такъв състав,че даже и да е без обвивка, да е безвреден и да не води до никави реакции
3. тестванията в заводите - аз съм гледала такова на хирургически ръкавици и знам за какво опъване и разтягане става въпрос, и какъв малък процент ( 1/100 000 ) е необходим, за да бъде одобрено нещо....

това, което ме учуди е информацията за 20 годишните импланти без обвивка...аз лично се надявам за 25 години, с разработването на всички нови материи и технологии, с които се правят имплантите, сегашниет ни обвивки да са по-устойчиви
..всъщност, никога не е било тайна,че основното съревнование м/у фирмите е са били точно технологиите на обвивките...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат